KURUMSAL

PROJENİZİN BAŞARISINI GARANTİ EDEN GÜÇLÜ BİR ORGANİZASYON KURDUK

g2a proje yönetimi

Gayrimenkul ve yatırım yönetimi alanında tecrübeli kadrosu ile global çapta satış ve pazarlama departmanları yönetimi hizmetlerinizi karşılar. Müşteri memnuniyeti, disiplin ve güvene dayalı olan temel hizmet anlayışı ile yurt içinde ve yurt dışında profesyonel kadromuz, alt acentelerimiz, çözüm ortaklarımız, geniş müşteri kitlemiz sayesinde en hızlı ve en doğru şekilde kısa zamanda yüksek başarılara imza atıyoruz. Profesyonel hizmetler ve akılcı çözümler üreten, sektörünün en güçlü temsilcilerinden biriyiz.

misyon

Yatırımcılarımızı doğru çözümlerle etkili bir şekilde yönlendirmek ve güven veren bir iş ortağı olmak, ana hedeflerimiz arasında ilk sırada yer alır. Vizyonumuzu, tecrübelerimizi ve bakış açımızı sizlerle paylaşır; yaratıcılık, yenilikçilik, iç görü, dürüstlük ve özen çerçevesinde yatırımlarınızı değerlendiririz. Değer yönetimi konusunda uzman olan ekibimizle yatırımcılarımızı buluşturur ve çalışmalarımızı en yüksek kâra en güvenli şekilde ulaşabilmeniz amacıyla gerçekleştiririz. Gayrimenkul projelerinin yönetimi için opsiyonel iyileştirme adımlarında; iş geliştirme, piyasa analizi, satış stratejisi, acente yönetimi, çok uluslu satış ekipleri, pazarlama stratejisi, proje değerlendirme ve acente ağı gibi yöntem, hizmet ve profesyonel stratejiler kullanırız.

Vizyon

Gayrimenkul, yatırım yönetimi, satış ve pazarlama yönetimi alanında profesyonellikten ödün vermeyen ve başarılarıyla haklı bir ün kazanan şirketimiz, öncelikle yatırımcılarımızın çıkarlarını gözetmek ve en yüksek verimi alabilmelerini sağlamak amacıyla hareket eder. İletişim ağı, teknoloji, uzmanlık ve etki değerlerimizle; acente ilişkilerimizi korumak ve sağlamlaştırmak, teknolojinin yeni nesil imkânlarından faydalanmak, en iyi yatırım yöntemlerini sunmak, ilgi çekici pazarlama stratejileri ve satış taktikleri geliştirmek için her geçen gün daha fazla çalışırız. Deneyimli ekibimizle birlikte çıktığımız bu yolda, yatırımcılarımızla özel olarak ilgilenerek hizmet standartlarının en üst seviyede korunmasını sağlarız. Global anlamda attığımız her adımda bir üst basamağa tırmanmak ve gelişen bilişim çağının önde gelen lider firmaları arasında yer almayı sürdürmek daimi hedefimizdir.

İLETİŞİM

EKİBİMİZ

Ziad Alhafez

ZIAD ALHAFEZ

Satış Koordinatörü

Karam Ez Eldin

karam ez eldın

SALES MÜDÜRÜ

Bahar

BAHAR AZAD

SALES MÜDÜRÜ

Günel

GUnel UMAYEVA

SALES MÜDÜRÜ

İbrahim Salawi

İBRAHİM SALAWİ

SALES MÜDÜRÜ

Taher

TAHER ALKHESHEN

SALES MÜDÜRÜ

Mohamad Zoad

MOHAMAD GOUD

SALES MÜDÜRÜ

  • Mahmutbey Mah. Taşocağı Cad. gul proje express b blok kat 6 daire 57 Bağcılar / İstanbul
  • +90 544 667 78 89
  • info@g2a.com.tr


Facebook-f


Instagram


Twitter


Linkedin

Copyright © 2019 G2A Proje Yönetimi Tüm Hakları Saklıdır.